DESIGNED BY JOOMLA2YOU

Witamy!

Witamy Państwa serdecznie na witrynie internetowej Agencji Pośrednictwa Pracy "Dobra Praca". Celem naszej działalności jest wspomaganie pracowników w znalezieniu dobrej pracy, a pracodawców w zdobyciu wykwalifikowanych i solidnych pracowników! 

AZ "Dobra Praca" jest certyfikowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9087. Zajmujemy się zarówno standardowym pośrednictwem pracy na terenie Polski i zagranicy, jak również pracą tymczasową, często określaną potocznie mianem leasingu pracowniczego. Agencja specjalizuje się również w rekrutacji oraz pomocy w zatrudnianiu cudzoziemców, szczególnie pracowników ze Wschodu. Dzięki sieci współpracowników w takich krajach, jak Ukraina, Białoruś, Rosja, Uzbekistan, czy Gruzja jesteśmy w stanie znaleźć pracowników, których obecnie najbardziej brakuje na polskim rynku pracy. 

Menu strony zawiera zakładki, dzięki którym znajdą Państwo interesujące was informacje. Strona podzielona została na segmenty osobno traktujące sprawy pracodawców i pracowników. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy!